İPTAL VE İADE ŞARTLARI

İPTAL ŞARTLARI

Tüketici Hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişinizden vazgeçme hakkınızı, siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce kullanabilirsiniz. Bunun için siparişinizin "kargoya verildi" bilgisi eposta ile bildirilmeden önce iptal etmek istediğiniz siparişiniz yada ürün hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmiş ise Tüketici Koruma Kanunu gereği 1 hafta içinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

İADE ŞARTLARI

Satılan ürünlerin iade edilmesi şu koşulların sağlanması durumunda mümkün bulunmaktadır:
İade işlemi teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde gerçekleştirilmelidir.
İade veya değişimi talep edilen ürün orijinal ambalajı bozulmamış, kullanılmamış ve eksiksiz şekilde ve varsa tüm aksesuarları ile hasarsız teslim edilmelidir. Ürün mutlaka orijinal ambalajı bozulmamış ve yeniden satılabilir konumda bulunmalıdır.
Kargo ile iadelerde, İade Kargo bedeli müşteriye ait olup, karşı taraf ödemeli gönderimler kabul görmeyecektir.
(Not: Kusurlu-değişim-yanlış göderim hariç )
Ürünün iade koşulları ve satış sözleşmesine uygun şekilde fatura ile tarafımıza ulaştırılması akabinde 2 işgünü içinde ödeme tutarınız hesabınıza EFT - HAVALE işlemi gerçekleştirilecektir.
İade veya değişim talebinizi neden belirterek mail atabilir ve ya da 212 664 40 26 nolu telefondan bize bildirebilirsiniz.
Yukarıdaki koşular dahilinde iadesi gerçekleştirilmeyen ürünlerin iadesi ile ilgili tüm masraflar (Gidiş-Geliş Kargo ve 6 TL Banka Havale Ücreti) ALICI tarafından karşılanacaktır.
Üstteki garanti ve iade şartları sadece internet üzerinden gerçekleştirilen satışlar için geçerlidir.