Firmamız için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır.
Siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir.
Normal şartlarda, Firmamız dan yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, İstanbul içine elinize geçen e-mail den sonraki ilk 3 iş günü içerisinde, diğer illere ise sipariş tarihini takip eden 5 iş günü içerisinde ulaştırılır.
Cuma günleri sabah saat 10:00 dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.
Sipariş teslimleri
İstanbul içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde, İstanbul dışından verilen siparişler ise en geç 5 iş günü (Pazartesi -Cuma) içerisinde teslim edilir.
Sabah saat 10:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.
Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.
Teslimat ve Kargo Ücretleri
Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.
Yurtdışı teslimatları
Firmamız yurtdışı teslimat yapmamaktadır. Yurtdışı teslimatlar, gerekli yasal düzenlemelerin tamamlanması sonrası başlatılacaktır.
Kategorilere göre özel teslimat şartları
Gönderim kısıtlaması olan ürünler
Yasal düzenlemeler ve ürünlerin özel nitelikleri gereği, Firmamızın bazı kategorilerinde özel teslimat kısıtlamaları yapılmaktadır.
Örneğin, çiçek kategorisindeki bazı ürünler yalnızca İstanbul içinde satılabilirken, bir başka kategoride teslimat için on sekiz yaşından büyük olma koşulu aranmaktadır. Bu gibi özel kısıtlamalar için Firmamız müşteri hizmetlerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Firmamız da satışı yasak ve kısıtlı olan ürünler var mıdır?
Firmamız, etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir. Bu nedenle, bu tip ürünlerin satışını, pazarlamasını ve prezentasyonunu, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmez.
Siparişiniz elinize ulaşmadıysa...
Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine e-posta göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.